ATS-51375K-C1-R0
ATS-51375K-C1-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ATS-51375K-C1-R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ATS-51375K-C1-R0
Κατασκευαστής Advanced Thermal Solutions, Inc.
Περιγραφή HEAT SINK 37.5 X 37.5 X 14.5MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ATS-51375K-C1-R0 Κατασκευαστής Advanced Thermal Solutions, Inc.
Περιγραφή HEAT SINK 37.5 X 37.5 X 14.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11285 pcs Φύλλο δεδομένων ATS-51375K-C1-R0
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 1.476" (37.50mm)
Τύπος Top Mount Θερμική Αντίσταση @ Φυσικό -
Θερμική Αντίσταση @ Καταναγκαστική Air Flow 2.70°C/W @ 200 LFM Σχήμα Square, Angled Fins