ATS-15F-98-C3-R0
ATS-15F-98-C3-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ATS-15F-98-C3-R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ATS-15F-98-C3-R0
Κατασκευαστής Advanced Thermal Solutions, Inc.
Περιγραφή HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T412
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs30 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ATS-15F-98-C3-R0 Κατασκευαστής Advanced Thermal Solutions, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 21165 pcs Φύλλο δεδομένων ATS-15F-98-C3-R0
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 1.772" (45.00mm)
Τύπος Top Mount Θερμική Αντίσταση @ Φυσικό -
Θερμική Αντίσταση @ Καταναγκαστική Air Flow 15.39°C/W @ 100 LFM Σχήμα Square, Fins
Σειρά pushPIN™ Έκλυση ενέργειας Rise @ Θερμοκρασία -
πακέτο Ψύξη Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
υλικό Finish Blue Anodized Υλικό Aluminum
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Μήκος 1.772" (45.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από τη βάση (ύψος του Fin) 0.590" (15.00mm)