ATS-15D-148-C2-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ATS-15D-148-C2-R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Περιγραφή | HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T766 |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | ATS-15D-148-C2-R0 | Κατασκευαστής | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
|---|---|---|---|
| Διαθέσιμη ποσότητα | 22204 pcs | Φύλλο δεδομένων | ATS-15D-148-C2-R0 |
| Κατηγορία | Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση | Πλάτος | 1.378" (35.00mm) |
| Τύπος | Top Mount | Θερμική Αντίσταση @ Φυσικό | - |
| Θερμική Αντίσταση @ Καταναγκαστική Air Flow | 8.59°C/W @ 100 LFM | Σχήμα | Square, Fins |
| Σειρά | pushPIN™ | Έκλυση ενέργειας Rise @ Θερμοκρασία | - |
| πακέτο Ψύξη | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) | Αλλα ονόματα | ATS-15D-148-C2-R0-ND ATS25473 |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | υλικό Finish | Blue Anodized |
| Υλικό | Aluminum | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 6 Weeks |
| Μήκος | 1.378" (35.00mm) | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ύψος από τη βάση (ύψος του Fin) | 0.590" (15.00mm) | Διάμετρος | - |