ATS-10D-85-C3-R0
ATS-10D-85-C3-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ATS-10D-85-C3-R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ATS-10D-85-C3-R0
Κατασκευαστής Advanced Thermal Solutions, Inc.
Περιγραφή HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs30 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ATS-10D-85-C3-R0 Κατασκευαστής Advanced Thermal Solutions, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 26447 pcs Φύλλο δεδομένων ATS-10D-85-C3-R0
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 1.378" (35.00mm)
Τύπος Top Mount Θερμική Αντίσταση @ Φυσικό -
Θερμική Αντίσταση @ Καταναγκαστική Air Flow 24.11°C/W @ 100 LFM Σχήμα Square, Fins
Σειρά pushPIN™ Έκλυση ενέργειας Rise @ Θερμοκρασία -
πακέτο Ψύξη Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
υλικό Finish Blue Anodized Υλικό Aluminum
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Μήκος 1.378" (35.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από τη βάση (ύψος του Fin) 0.394" (10.00mm)