Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > SV03CC104KAR
SV03CC104KAR
SV03CC104KAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SV03CC104KAR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SV03CC104KAR
Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 630V X7R RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SV03CC104KAR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 630V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15408 pcs Φύλλο δεδομένων SV Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 630V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.370" L x 0.200" W (9.40mm x 5.08mm)
Σειρά SV Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 478-5624 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.275" (6.99mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.300" (7.62mm) Χαρακτηριστικά High Voltage
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R Radial χωρητικότητα 0.1µF