AWP20-7240-T-R
AWP20-7240-T-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AWP20-7240-T-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AWP20-7240-T-R
Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN SOCKET IDC 20POS W/KEY GOLD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος AWP20-7240-T-R Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN SOCKET IDC 20POS W/KEY GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5501 pcs Φύλλο δεδομένων AWP10-7240,1-T-R Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τύπος σύρματος Ribbon Cable
Gauge Wire - Σειρά -
σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm) Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα AWP207240TR
HKC20H
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 20
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
στερέωσης Τύπος - Λεπτομερής περιγραφή 20 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold