AWP2-10-7241-T-R
AWP2-10-7241-T-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AWP2-10-7241-T-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AWP2-10-7241-T-R
Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN SOCKET IDC 10POS W/STR GOLD
Product parameter
Αριθμός μέρος AWP2-10-7241-T-R Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN SOCKET IDC 10POS W/STR GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4572 pcs Φύλλο δεδομένων AWP2-10-7241
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τύπος σύρματος Ribbon Cable
Gauge Wire - Σειρά -
σειρά Απόσταση 0.079" (2.00mm) Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα AWP2107241TR
HSE10H
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
στερέωσης Τύπος - Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold