AWHW40A-0102-T-R
AWHW40A-0102-T-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AWHW40A-0102-T-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AWHW40A-0102-T-R
Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN HEADR R/A LO-PRO 40POS 30AU
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος AWHW40A-0102-T-R Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN HEADR R/A LO-PRO 40POS 30AU Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5727 pcs Φύλλο δεδομένων AWHWxxA-0x02-T Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Στυλ Board to Cable/Wire
Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall Σειρά -
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Συνολικό μήκος επικοινωνίας -
Αλλα ονόματα AWHW40-A-0102-T-R
HLU40H
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 40 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Ύψος μόνωσης 0.352" (8.94mm)
Χρώμα μόνωσης Gray Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Keying Slot στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 40 position 0.100" (2.54mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.124" (3.15mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.224" (5.70mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -