AWHC50-0111-T-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AWHC50-0111-T-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AWHC50-0111-T-R
Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή IDC BOX HEADER 50 CONTACTS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος AWHC50-0111-T-R Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Διαθέσιμη ποσότητα 4262 pcs Φύλλο δεδομένων AWHC-xx-0111-T Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τύπος σύρματος Ribbon Cable
Gauge Wire - Σειρά -
σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm) Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 50 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Χαρακτηριστικά Feed Through στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Rectangular Header Connector IDC Επικοινωνία Τύπος Male Pin