Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Διακλαδώσεις, άλτες > AKSO-200-Z-BLUE-R
AKSO-200-Z-BLUE-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AKSO-200-Z-BLUE-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN SHUNT 2MM TIN/BLUE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AKSO-200-Z-BLUE-R Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN SHUNT 2MM TIN/BLUE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 733924 pcs Φύλλο δεδομένων AKSO-200/x Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τύπος Open Top
Σειρά - Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός θέσεων ή Pins (Grid) 2 (1 x 2)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.136" (3.46mm)
Γένος Female Sockets Λεπτομερής περιγραφή 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Blue Open Top 0.079" (2.00mm) Tin