Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές για την ICs, τρανζίστορ > A28-LCG-T-R
A28-LCG-T-R
A28-LCG-T-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά A28-LCG-T-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος A28-LCG-T-R
Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος A28-LCG-T-R Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4462 pcs Φύλλο δεδομένων Axx-LCG-x-R
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τύπος DIP, 0.6" (15.24mm) Row Spacing
Τερματικότητα Post Μήκος 0.130" (3.30mm) Λήξη Solder
Σειρά - Pitch - Δημοσίευση 0.100" (2.54mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα AE10005 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός θέσεων ή Pins (Grid) 28 (2 x 14) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Χαρακτηριστικά Open Frame τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Επαφή Αντίσταση 30 mOhm Υλικό επαφής - Δημοσίευση -