Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές για την ICs, τρανζίστορ > A20-LCG-T-R
A20-LCG-T-R
A20-LCG-T-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά A20-LCG-T-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος A20-LCG-T-R
Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος A20-LCG-T-R Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5766 pcs Φύλλο δεδομένων Axx-LCG-x-R
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τύπος DIP, 0.3" (7.62mm) Row Spacing
Τερματικότητα Post Μήκος 0.130" (3.30mm) Λήξη Solder
Σειρά - Pitch - Δημοσίευση 0.100" (2.54mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα A20LCGTR
AE9999
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός θέσεων ή Pins (Grid) 20 (2 x 10) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Χαρακτηριστικά Open Frame τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Επαφή Αντίσταση 30 mOhm Υλικό επαφής - Δημοσίευση -