Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Τροφοδοσία μέσω πυκνωτές > SCIF-9925-153
SCIF-9925-153
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCIF-9925-153 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCIF-9925-153
Κατασκευαστής API Technologies Corp.
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 0.015UF 50V AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
150 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCIF-9925-153 Κατασκευαστής API Technologies Corp.
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 0.015UF 50V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15221 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Φίλτρα Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή 0%, +100% Μέγεθος νήματος -
Συντελεστής θερμοκρασίας - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.156" Dia x 0.110" L (3.97mm x 2.79mm)
Σειρά 9900 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Press Fit
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απώλεια εισαγωγής 40dB @ 100MHz Ύψος (Max) -
Λεπτομερής περιγραφή 0.015µF Feed Through Capacitor 50V 5A 10 mOhm Axial, Press Fit Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 10 mOhm
Ρεύμα 5A χωρητικότητα 0.015µF
Σχετικά προϊόντα
SCIH1040HC-R22N Image
  • Μέρος#:SCIH1040HC-R22N
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:IND SMD 0.22UH 60A 200KHZ
SCIH1040HC-R30M Image
  • Μέρος#:SCIH1040HC-R30M
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:IND SMD 0.30UH 50A 200KHZ