Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > EMI/RFI φίλτρα (LC, RC δίκτυα) > PSM1F-252P-10B
PSM1F-252P-10B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PSM1F-252P-10B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PSM1F-252P-10B
Κατασκευαστής API Technologies Corp.
Περιγραφή FILTER LC(PI) 2500PF SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PSM1F-252P-10B Κατασκευαστής API Technologies Corp.
Περιγραφή FILTER LC(PI) 2500PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40816 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Φίλτρα Τάση - Ονομαστική -
Αξίες C = 2500pF Τύπος Low Pass
Τεχνολογία LC (Pi) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Σειρά PSM Αντίσταση - Κανάλι (Ω) -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 3-PSM
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.118" (3.00mm)
φίλτρο Σειρά 3rd Προστασία ESD No
Λεπτομερής περιγραφή LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 2500pF 10A 3-PSM Ρεύμα 10A