Σπίτι > Προϊόντα > RF / IF και RFID > Κεραίες RF > AR251621025CCLF
AR251621025CCLF
AR251621025CCLF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AR251621025CCLF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AR251621025CCLF
Κατασκευαστής API Technologies Corp.
Περιγραφή RF ANT 1.621GHZ MODULE CABLE MAG
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 686 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AR251621025CCLF Κατασκευαστής API Technologies Corp.
Περιγραφή RF ANT 1.621GHZ MODULE CABLE MAG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 686 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία RF / IF και RFID VSWR 2.1
Λήξη Cable (254mm) - SMA Male (1) Σειρά -
επιστροφή Απώλεια - Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1171-1073 Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Magnetic, Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 0.505" (12.83mm) Κέρδος 3dBic
Εύρος συχνότητας 1.616GHz ~ 1.626GHz Συχνότητα ομάδας UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 1.621GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1.621GHz Module RF Antenna 1.616GHz ~ 1.626GHz 3dBic Cable (254mm) - SMA Male (1) Magnetic, Chassis Mount εφαρμογές -