Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > EMI/RFI φίλτρα (LC, RC δίκτυα) > 1270F-025
1270F-025
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1270F-025 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1270F-025
Κατασκευαστής API Technologies Corp.
Περιγραφή FILTER LC(PI) 5000PF CHASSIS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
150 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1270F-025 Κατασκευαστής API Technologies Corp.
Περιγραφή FILTER LC(PI) 5000PF CHASSIS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22159 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Φίλτρα Τάση - Ονομαστική 100V
Αξίες C = 5000pF Τύπος Low Pass
Τεχνολογία LC (Pi) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 0.468" L (6.35mm x 11.89mm)
Σειρά - Αντίσταση - Κανάλι (Ω) 0.01
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Bushing
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος -
φίλτρο Σειρά 3rd Προστασία ESD No
Λεπτομερής περιγραφή LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 5000pF 10A Axial, Bushing Ρεύμα 10A
Κέντρο / αποκοπής συχνότητας - εξασθένηση Αξία 65dB @ 100MHz
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:12706
  • Κατασκευαστές:Desco
  • Περιγραφή:BAG SHLD METAL-IN 6X8
  • Σε απόθεμα:4093
1271 Image
  • Κατασκευαστές:Weidmuller
  • Περιγραφή:TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5.08MM
  • Κατασκευαστές:Desco
  • Περιγραφή:BAG SHLD METAL-IN 6X10
127103-HMC802LP3E Image
  • Κατασκευαστές:Weidmuller
  • Περιγραφή:TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5.08MM
12710100 Image
  • Κατασκευαστές:Adafruit
  • Περιγραφή:7-SEGMENT BACKPACK - 1.2" TALL D
  • Περιγραφή:TERM BLOCK HDR 21POS 5.08MM
  • Περιγραφή:BAG SHLD METAL-IN 6X16
  • Περιγραφή:TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5.08MM
127102-HMC856LC5 Image
  • Περιγραφή:TERM BLOCK HDR 19POS VERT 5.08MM