Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SPD74-242M
SPD74-242M
SPD74-242M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SPD74-242M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SPD74-242M
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.4UH 4A 30 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SPD74-242M Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.4UH 4A 30 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 34895 pcs Φύλλο δεδομένων SPD73(R),74(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SPD74 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα SPD74-242M TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 2.4µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.185" (4.70mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.4µH Shielded Wirewound Inductor 4A 30 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 30 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 4A
Τρέχουσες - Κορεσμός 4A