Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SPD62R-472M
SPD62R-472M
SPD62R-472M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SPD62R-472M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SPD62R-472M
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 2A 150 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs3000 pcs7500 pcs10500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SPD62R-472M Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 2A 150 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63666 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SPD62R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα DN7960TR
SPD62R-472M TR 1500
SPD62R472M
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 4.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 2A 150 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 150 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Τρέχουσες - Κορεσμός 2A