Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SPD62R-153M
SPD62R-153M
SPD62R-153M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SPD62R-153M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SPD62R-153M
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 1.2A 300 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SPD62R-153M Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 1.2A 300 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73032 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SPD62R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα SPD62R-153M TR 1500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 15µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 15µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 300 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 300 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.2A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.2A