Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SPD127-273M
SPD127-273M
SPD127-273M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SPD127-273M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SPD127-273M
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 27UH 3.4A 60 MOHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος SPD127-273M Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 27UH 3.4A 60 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 20634 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SPD127 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα SPD127-273M TR 500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 27µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 27µH Shielded Wirewound Inductor 3.4A 60 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 60 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 3.4A