Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SP1210-561G
SP1210-561G
SP1210-561G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SP1210-561G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SP1210-561G
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560NH 1.38A 109 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1300 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SP1210-561G Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560NH 1.38A 109 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 24529 pcs Φύλλο δεδομένων SP1210,1210R
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SP1210 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα SP1210-561G 650 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 560nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 560nH Shielded Wirewound Inductor 1.38A 109 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 109 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.38A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.72A