Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SP1008R-821K
SP1008R-821K
SP1008R-821K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SP1008R-821K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SP1008R-821K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 820NH 835MA 167 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SP1008R-821K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 820NH 835MA 167 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25590 pcs Φύλλο δεδομένων SP1008,1008R
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SP1008R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα SP1008R-821KCT
SP1008R821K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 820nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 820nH Shielded Wirewound Inductor 824mA 167 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 167 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 824mA