Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SP1008R-471J
SP1008R-471J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SP1008R-471J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SP1008R-471J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 470NH 957MA 128 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SP1008R-471J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 470NH 957MA 128 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31959 pcs Φύλλο δεδομένων SP1008,1008R
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SP1008R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα SP1008R-471J 2000 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 470nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 470nH Shielded Wirewound Inductor 941mA 128 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 128 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 941mA Τρέχουσες - Κορεσμός -