Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SP1008R-333H
SP1008R-333H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SP1008R-333H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SP1008R-333H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 33UH 157MA 4.9 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SP1008R-333H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 33UH 157MA 4.9 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27264 pcs Φύλλο δεδομένων SP1008,1008R
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SP1008R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα SP1008R-333H 2000 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 33µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 33µH Shielded Wirewound Inductor 152mA 4.9 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 4.9 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 152mA Τρέχουσες - Κορεσμός -