Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SDS850R-394M
SDS850R-394M
SDS850R-394M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SDS850R-394M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SDS850R-394M
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 390UH 220MA 2.1 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SDS850R-394M Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 390UH 220MA 2.1 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74068 pcs Φύλλο δεδομένων SDS850 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm) θωράκιση Shielded