Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > S4924R-153J
S4924R-153J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S4924R-153J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S4924R-153J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 618MA 800 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος S4924R-153J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 618MA 800 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32396 pcs Φύλλο δεδομένων S4924(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) θωράκιση Shielded
Σειρά S4924R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 45 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα S4924R-153J 800 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 15µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 49MHz
Λεπτομερής περιγραφή 15µH Shielded Inductor 618mA 800 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 800 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 618mA Τρέχουσες - Κορεσμός 300mA