Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > S3483R-2R2M
S3483R-2R2M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S3483R-2R2M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S3483R-2R2M
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 2.1MA 25 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος S3483R-2R2M Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 2.1MA 25 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36479 pcs Φύλλο δεδομένων S3483R Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm) θωράκιση Shielded
Σειρά S3483R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα S3483R-2R2M 1000 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.138" (3.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.1mA 25 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 25 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.1mA Τρέχουσες - Κορεσμός 2.1mA