Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > S1812R-181K
S1812R-181K
S1812R-181K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S1812R-181K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S1812R-181K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180NH 1.29A 120 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος S1812R-181K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180NH 1.29A 120 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71150 pcs Φύλλο δεδομένων S1812(R) Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) θωράκιση Shielded
Σειρά S1812R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα S1812R-181K TR 500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Iron Κατασκευαστής Standard Lead Time 31 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz
Επαγωγή 180nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 350MHz Λεπτομερής περιγραφή 180nH Shielded Inductor 1.29A 120 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 120 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.29A