S1812-101K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S1812-101K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | S1812-101K |
|---|---|
| Κατασκευαστής | API Delevan |
| Περιγραφή | FIXED IND 100NH 1.49A 90 MOHM |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | S1812-101K | Κατασκευαστής | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | FIXED IND 100NH 1.49A 90 MOHM | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 62921 pcs | Φύλλο δεδομένων | S1812(R) Series Datasheet |
| Κατηγορία | Επαγωγείς, πηνία, πνίγει | Τύπος | - |
| Ανοχή | ±10% | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 1812 |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) | θωράκιση | Shielded |
| Σειρά | S1812 | Ακροαματικότητα | - |
| Q @ Συχν | 50 @ 25MHz | Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | 1812 (4532 Metric) | Αλλα ονόματα | DN1100TR S1812-101K TR 1000 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C | τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Υλικό - Πυρήνας | Iron | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 31 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή | 25MHz |
| Επαγωγή | 100nH | Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.134" (3.40mm) |
| Συχνότητα - Αυτο Resonant | 460MHz | Λεπτομερής περιγραφή | 100nH Shielded Inductor 1.49A 90 mOhm Max 1812 (4532 Metric) |
| Αντίσταση DC (DCR) | 90 mOhm Max | τρέχουσα Αξιολόγηση | 1.49A |