Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > S1210R-331G
S1210R-331G
S1210R-331G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S1210R-331G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S1210R-331G
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 330NH 740MA 350 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος S1210R-331G Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 330NH 740MA 350 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50931 pcs Φύλλο δεδομένων S1210(R) Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm) θωράκιση Shielded
Σειρά S1210R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα Q7593309
S1210R-331-G
S1210R-331-G-ND
S1210R-331G 2000 TR
S1210R-331G-ND
S1210R-331GTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 330nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 255MHz
Λεπτομερής περιγραφή 330nH Shielded Wirewound Inductor 740mA 350 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 350 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 740mA Τρέχουσες - Κορεσμός -