S1008R-101K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S1008R-101K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | API Delevan |
| Περιγραφή | FIXED IND 100NH 1.12A 90 MOHM |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | S1008R-101K | Κατασκευαστής | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | FIXED IND 100NH 1.12A 90 MOHM | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 28537 pcs | Φύλλο δεδομένων | S1008(R) Series Datasheet |
| Κατηγορία | Επαγωγείς, πηνία, πνίγει | Τύπος | - |
| Ανοχή | ±10% | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | - |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) | θωράκιση | Shielded |
| Σειρά | S1008R | Ακροαματικότητα | - |
| Q @ Συχν | 40 @ 25MHz | Συσκευασία | Original-Reel® |
| Συσκευασία / υπόθεση | Nonstandard | Αλλα ονόματα | DN7879DKR |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C | τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | Υλικό - Πυρήνας | Ferrite |
| Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή | 25MHz | Επαγωγή | 100nH |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.095" (2.41mm) | Συχνότητα - Αυτο Resonant | 383MHz |
| Λεπτομερής περιγραφή | 100nH Shielded Inductor 1.12A 90 mOhm Max Nonstandard | Αντίσταση DC (DCR) | 90 mOhm Max |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 1.12A | Τρέχουσες - Κορεσμός | - |