Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > S0603-39NH2D
S0603-39NH2D
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S0603-39NH2D με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S0603-39NH2D
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος S0603-39NH2D Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7439 pcs Φύλλο δεδομένων S0603 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 (1608 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά S0603 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 37 @ 250MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα S0603-39NH2D 10 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Alumina
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 250MHz Επαγωγή 39nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.040" (1.02mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.2GHz
Λεπτομερής περιγραφή 39nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 280 mOhm Max 0603 (1608 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 280 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 600mA Τρέχουσες - Κορεσμός -