Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > S0402-10NH2D
S0402-10NH2D
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S0402-10NH2D με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S0402-10NH2D
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος S0402-10NH2D Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 8293 pcs Φύλλο δεδομένων S0402 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά S0402 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 20 @ 250MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα S0402-10NH2D 10 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Alumina
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 250MHz Επαγωγή 10nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.030" (0.76mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 3.9GHz
Λεπτομερής περιγραφή 10nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 210 mOhm Max 0402 (1005 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 210 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 475mA Τρέχουσες - Κορεσμός -