Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PTKM25-30SM
PTKM25-30SM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PTKM25-30SM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PTKM25-30SM
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 25UH 2.16A 70 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PTKM25-30SM Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 25UH 2.16A 70 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 15687 pcs Φύλλο δεδομένων PTHF,M-SM Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.440" L x 0.440" W (11.18mm x 11.18mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PTKM-SM Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα DN3388
PTKM25-30SM BULK 100
PTKM2530SM
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 25µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.400" (10.16mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 25MHz Λεπτομερής περιγραφή 25µH Shielded Toroidal Inductor 2.16A 70 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 70 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.16A
Τρέχουσες - Κορεσμός 500mA