Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PTHF750R-59H
PTHF750R-59H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PTHF750R-59H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PTHF750R-59H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος PTHF750R-59H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7550 pcs Φύλλο δεδομένων PTHF,M Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.150" Dia (29.21mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PTHFR Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PTHF750R-59H BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Molybdenum Permalloy(MPP)
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 750µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.475" (12.06mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 600kHz
Λεπτομερής περιγραφή 750µH Shielded Toroidal Inductor 2.1A 240 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 240 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.1A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.8A