Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PTHF50R-50VM
PTHF50R-50VM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PTHF50R-50VM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PTHF50R-50VM
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος PTHF50R-50VM Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5700 pcs Φύλλο δεδομένων PTHF_PTKM-VM Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.750" L x 0.400" W (19.05mm x 10.16mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PTHFR-VM Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PTHF50R-50VM BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Molybdenum Permalloy(MPP)
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 50µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.775" (19.68mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 4MHz
Λεπτομερής περιγραφή 50µH Shielded Toroidal Inductor 3.93A 35 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 35 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.93A Τρέχουσες - Κορεσμός 2A