Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PTHF25R-50SM
PTHF25R-50SM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PTHF25R-50SM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PTHF25R-50SM
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος PTHF25R-50SM Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9821 pcs Φύλλο δεδομένων PTHF,M-SM Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.700" L x 0.670" W (17.78mm x 17.02mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PTHFR-SM Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα PTHF25R-50SM BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Molybdenum Permalloy(MPP)
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 25µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.400" (10.16mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 10MHz
Λεπτομερής περιγραφή 25µH Shielded Toroidal Inductor 5.2A 20 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 20 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 5.2A Τρέχουσες - Κορεσμός 3.6A