Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PTHF25-50H
PTHF25-50H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PTHF25-50H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PTHF25-50H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος PTHF25-50H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7416 pcs Φύλλο δεδομένων PTHF,M Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.625" Dia (15.87mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PTHF Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PTHF25-50H BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Molybdenum Permalloy(MPP)
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 25µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.300" (7.62mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 10MHz
Λεπτομερής περιγραφή 25µH Shielded Toroidal Inductor 5.2A 20 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 20 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 5.2A Τρέχουσες - Κορεσμός 3.6A