Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PTHF100R-50H
PTHF100R-50H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PTHF100R-50H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PTHF100R-50H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος PTHF100R-50H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8016 pcs Φύλλο δεδομένων PTHF,M Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.625" Dia (15.87mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PTHFR Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PTHF100R-50H BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Molybdenum Permalloy(MPP)
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.300" (7.62mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 4MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Toroidal Inductor 3.14A 55 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 55 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.14A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.5A