Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PT500-1750-VM
PT500-1750-VM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PT500-1750-VM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PT500-1750-VM
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PT500-1750-VM Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 16884 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±15% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.750" L x 0.900" W (44.45mm x 22.86mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PT Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PT500-1750-VM BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 500µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.880" (47.75mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 500µH Shielded Toroidal Inductor 5A 160 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 160 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:PT500-1750
  • Κατασκευαστές:API Delevan