Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PT50-1020-VM
PT50-1020-VM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PT50-1020-VM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PT50-1020-VM
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 50UH 7A 25 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PT50-1020-VM Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 50UH 7A 25 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 13878 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±15% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.250" L x 0.700" W (31.75mm x 17.78mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PT Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PT50-1020-VM BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 50µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.130" (28.70mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 50µH Shielded Toroidal Inductor 7A 25 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 25 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 7A Τρέχουσες - Κορεσμός -