Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PT400R-1200
PT400R-1200
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PT400R-1200 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PT400R-1200
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 400UH 2.4A 250 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PT400R-1200 Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 400UH 2.4A 250 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18496 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±15% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.200" Dia x 0.550" W (30.48mm x 13.97mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά PTR Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PT400R-1200 BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 400µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 400µH Unshielded Toroidal Inductor 2.4A 250 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 250 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.4A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:PT400R-1750
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 400UH 6A 110 MOHM TH
  • Σε απόθεμα:20603
  • Μέρος#:PT400R-1500-VM
  • Περιγραφή:FIXED IND 400UH 4.7A 180 MOHM TH
  • Σε απόθεμα:11552
  • Μέρος#:PT400R-1200HM