Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PT25R-680HM
PT25R-680HM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PT25R-680HM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PT25R-680HM
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 25UH 4.4A 35 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PT25R-680HM Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 25UH 4.4A 35 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28764 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±15% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.680" Dia (17.27mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά PTR Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PT25R-680HM BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 25µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.370" (9.40mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 25µH Unshielded Toroidal Inductor 4.4A 35 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 35 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.4A Τρέχουσες - Κορεσμός -