Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PT1000-2050-VM
PT1000-2050-VM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PT1000-2050-VM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PT1000-2050-VM
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1MH 5.9A 200 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PT1000-2050-VM Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1MH 5.9A 200 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 15688 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±15% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.050" L x 0.850" W (52.07mm x 21.59mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PT Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PT1000-2050-VM BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 1mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.180" (55.37mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1mH Shielded Toroidal Inductor 5.9A 200 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 200 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 5.9A Τρέχουσες - Κορεσμός -