Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PD73R-473K
PD73R-473K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PD73R-473K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PD73R-473K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 47UH 680MA 250 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PD73R-473K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 47UH 680MA 250 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56705 pcs Φύλλο δεδομένων PDzzzR Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.303" L x 0.272" W (7.70mm x 6.91mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά PD73R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα PD73R-473K TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 47µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.138" (3.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 47µH Unshielded Wirewound Inductor 680mA 250 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 250 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 680mA Τρέχουσες - Κορεσμός 680mA