Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PD43R-392M
PD43R-392M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PD43R-392M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PD43R-392M
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.9UH 1.33A 94 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PD43R-392M Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.9UH 1.33A 94 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62814 pcs Φύλλο δεδομένων PDzzzR Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" L x 0.153" W (4.19mm x 3.89mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά PD43R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα PD43R-392M TR 1500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 3.9µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.138" (3.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 1.33A 94 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 94 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.33A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.33A