Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PD105R-564K
PD105R-564K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PD105R-564K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PD105R-564K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560UH 330MA 1.9 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PD105R-564K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560UH 330MA 1.9 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50432 pcs Φύλλο δεδομένων PDzzzR Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.386" L x 0.346" W (9.80mm x 8.79mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά PD105R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα PD105R-564K TR 500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 560µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.213" (5.40mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 560µH Unshielded Wirewound Inductor 330mA 1.9 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.9 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 330mA Τρέχουσες - Κορεσμός 330mA