Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PD104R-153K
PD104R-153K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PD104R-153K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PD104R-153K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 2A 70 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PD104R-153K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 2A 70 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56972 pcs Φύλλο δεδομένων PDzzzR Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.386" L x 0.346" W (9.80mm x 8.79mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά PD104R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα PD104R-153K TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 15µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 15µH Unshielded Wirewound Inductor 2A 70 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 70 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Τρέχουσες - Κορεσμός 2A