Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > P3519-223K
P3519-223K
P3519-223K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P3519-223K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P3519-223K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22UH 870MA 390 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος P3519-223K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22UH 870MA 390 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Η RoHS δεν συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 69410 pcs Φύλλο δεδομένων P3519, P3519R Product BriefP3519,19R Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά P3519 Κατάσταση RoHS RoHS non-compliant
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα P3519-223K TR 100
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz Επαγωγή 22µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.185" (4.70mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 22µH Unshielded Inductor 870mA 390 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 390 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 870mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 920mA