Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > P1812R-222K
P1812R-222K
P1812R-222K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P1812R-222K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P1812R-222K
Κατασκευαστής API Delevan Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος P1812R-222K Κατασκευαστής API Delevan Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84713 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τάσης - Ανάλυση 1812
Χρήση Unshielded Τύπος -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά P1812R
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ακροαματικότητα -
Πόλωση 1812 (4532 Metric) Άλλα ονόματα P1812R-222K TR
P1812R-222KTR
P1812R222K
Q2516421A
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή P1812R-222K Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm)
Τύπος υλικού 2.2µH Συχνότητα - Test -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 268 mOhm Max Διευρυμένη περιγραφή 2.2µH Unshielded Inductor 850mA 268 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10% Διάμετρος - Ώμος -
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM Χρόνος καθυστέρησης 1kHz
Αντίσταση DC (DCR) 1.697A τρέχουσα Αξιολόγηση 850mA